Popeyes Polska W tych miastach powstaną pierwsze lokale sieci?

Uwagę zwraca rozmach, z jakim Popeyes otwiera pierwszy lokal w Polsce. Jak informuje sieć, „restauracje Popeyes serwujące smażonego kurczaka oraz nowe lokale znanego już Burger Kinga mają powstawać w Polsce już w 2023 r. Nowe lokale będą wyposażone w cyfrowe ekrany zamówień, zamówienia mobilne, obsługę stolików i dostawę, aby goście mogli zamawiać jedzenie tak, jak lubią”. Oprócz tego już 5 lipca (środa) Popeyes rozpocznie przedpremierowe serwowanie dań poprzez portal Pyszne.pl.

 • Plany dotyczące otwarcia w Polsce wskazują jednak na to, że Popeyes chce to zrobić z niemałą pompą.
 • Już teraz mogę powiedzieć, że mamy apetyt na więcej – mówi Marcin Ziółkowski, Asset Manager w EPP, firmie będącej właścicielem i zarządcą Galaxy.
 • Kanapek z jej oferty najpierw wypróbują wrocławianie.
 • Teraz już wiadomo, że pierwsza restauracja serwująca m.in.
 • Jesteśmy przyzwyczajeni do galerii handlowych, rozwijają się retail parki, ale ulice handlowe to wciąż nie są te ulice, które widzimy na Zachodzie.

Popeyes szuka w Polsce osób chętnych do pracy w swoich restauracjach. Stawki oferowane szeregowych pracownikom wahają się od 3680 do 4160 zł brutto rentowność obligacji skarbowych pcha dolara w górę miesięcznie. Szukani są też kandydaci na stanowiska kierownicze (kierownicy zmiany). Tutaj oferowana płaca waha się od zł do zł brutto za miesiąc.

Lokalizacji w ponad 100 krajach, w tym w 33 krajach w całej Europie. Popeyes ma ponad 3800 restauracji w ponad 30 krajach na całym świecie. Popeyes wyróżnia się menu w stylu nowoorleańskim, na które składa się pikantny kurczak, polędwiczki z kurczaka, smażone krewetki i inne regionalne produkty. Obecnie jest spółką zależną firmy Restaurant Brands International z siedzibą w Toronto. Zdecydowana większość restauracji jest objęta franczyzą. «Z nowego Orleanu do Wrocławia» — taki wpis pojawił się ostatnio na facebookowym profilu sieci Popeyes w Polsce.

Już 7 lipca pierwsza w Polsce restauracja Popeyes® ruszy we Wrocławiu. Kolejne pojawią się w Szczecinie i Warszawie

Portal wroclaw.pl wspiera rozwój biznesu w mieście i informuje o nowych miejscach pracy. Pracownik Restauracji w Popeyes Polska w Szczecinie może liczyć bardziej na umowę zlecenie i stawkę godzinową w przedziale 23, ,00 zł brutto za godzinę. W niektórych przypadkach firma może zaoferować umowę o pracę. Popeyes Polska w Szczecinie proponuje też elastyczne godziny pracy oraz prywatną opiekę medyczną. W związku z bezpłatną subskrypcją zgadzam się na otrzymywanie na podany adres email informacji handlowych.

Popeyes wyróżnia się wyjątkowym menu w stylu nowoorleańskim, obejmującym pikantnego kurczaka, polędwiczki z kurczaka, smażone krewetki i inne regionalne produkty. Oprócz lokali w Polsce korzyści i wady prorealtime Popeyes planuje otworzyć też restauracje w Czechach i Rumunii. Jak podają komunikaty prasowe, Popeyes Polska otworzy lokal w Szczecinie w Galerii Galaxy przy alei Wyzwolenia 18.

McWin ma teraz rozszerzyć Burger Kinga także u nas. Jest to ciekawe, gdyż Burger King jest obecnie marką ArmRestu, który także zarządza KFC. Już w lipcu mieszkańcy Wrocławia będą mieli okazję skosztować niepowtarzalnych smaków prosto z Nowego Orleanu; świeżo przygotowanego, chrupiącego kurczaka w mieszance przypraw Cajun. Pierwszy Popeyes znajdować się będzie w Food Stacji Pasażu Grunwaldzkiego, tuż obok strefy relaksu Jubilatka. Wejście orleańskiej sieci na rynek europejski związane jest z pozyskaniem praw franczyzowych Popeyes oraz Burger Kinga przez Restaurant Brands International i McWin. W najbliższych latach Amerykanie chcą podbić Europę Środkowo-Wschodnią otwierając łącznie 600 lokali, głównie w Polsce, Rumunii, a także Czechach.

 • Celem Popeyes jest szeroka ekspansja w Polsce w ciągu następnej dekady.
 • Rex Concepts zarządza marką Popeyes w Polsce i w Czechach.
 • W sumie w tym roku zostanie otwartych pięć restauracji Popeyes w Polsce, oraz możliwe, że dwie lub trzy w Czechach.
 • Sieć Popeyes, a dokładniej Popeyes Luisiana Kitchen swój pierwszy lokal otworzyła ponad 50 lat temu w Nowym Orleanie.
 • Markę Popeyes do Polski wprowadza firma Rex Concepts.
 • Tak wyglądają food courty w wielu wielkich miastach we flagowych centrach handlowych.

Smażone w głębokim tłuszczu kurczaki otworzy się w lipcu we Wrocławiu. Firma potwierdziła to w komunikacie prasowym, choć zastrzegła, że dokładną datę otwarcia ujawni później na swoich profilach w mediach społecznościowych. Dla obecnych nastolatków wyjście z przyjaciółmi do restauracji typu fast food jest czymś naturalnym, zwyczajnym.

Pierwsza restauracja Popeyes w Polsce już działa. Goście czekali przed wejściem wiele godzin

Wiele osób przypuszcza, że może on zająć miejsce po jednej z meksykańskich restauracji, która znajdowała się w strefie gastronomicznej galerii. Na razie nie jest znana data otwarcia Popeyes w Szczecinie, ponieważ ciągle poszukiwani są pracownicy. To jest miejsce, które od godziny 10 do wieczora żyje.

Zawieruchy na polskim rynku paliw ciąg dalszy. Przyśpieszyły podwyżki cen

Marka szybko podbiła serca gości w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie, stając się jedną z największych sieci restauracji szybkiej obsługi. nuriel rubini przewidywał upadek rynku akcji w pierwszej kolejności będzie rozwijać się w centrach handlowych. To właśnie tam jest gotowa infrastruktura, ustabilizowany foothall, oraz znane i rozwinięte food courty. W swoich planach sieć pod uwagę bierze najpierw największe miasta, a w nich dominujące galerie. Dopiero w kolejnej fazie rozwoju marka skupi się na lokalizacjach ulicznych.

Kolejna sieć fast food w Polsce. Zapowiada kilkaset punktów

Oznacza to więc, że na polskim rynku będzie ostro konkurować ze znanym już nad Wisłą KFC, który także pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Choć obie sieci wywodzą się z jednego kraju, to powstały w innych stanach – KFC jest marką z Kentucky, a Popeyes z Luizjany. Popeyes otwiera pierwszy lokal w Polsce już w tym tygodniu. Znane jest już miejsce i czas otwarcia, a także kolejne lokalizacje, gdzie restauracje Popeyes się pojawią. Amerykańska sieć fast food, która ma już ponad 50 lat, dopiero od niedawna prowadzi ekspansję międzynarodową.

O tym, jak bardzo zmieniło się życie zwykłych ludzi w kraju, na który niespodziewanie spadł grad rakiet, o ich emocjach i potrzebach, opowiedziała Karolina van Ede-Tzenvirt, autorka książki „Zostawić za sobą świat. 24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Wołodymyr Zełenski w Brukseli rozmawia o dalszych dostawach uzbrojenia dla ukraińskiej armii. Wśród konsumentów rośnie popularność win z polskich owoców.

„Już od pierwszego dnia działalności na polskim rynku postaramy się oddać ducha marki rodem z Nowego Orleanu i pozytywnie zaskoczyć smakiem naszych dań. Kultową Chicken Sandwich, ale też dania, które mogą być dla Polaków zupełnie nowym doznaniem smakowym – jak Popeyes Biscuit. 11.00, 7 lipca we wrocławskim Pasażu Grunwaldzkim” – dodaje Aleksandrowicz. Choć sieć Popeys wywodzi się z USA, restauracje tej sieci znajdują się na całym świecie, m.in. Spółka zależna firmy Restaurant Brands ma na całym świecie ponad 3800 lokali, jest obecna w 30 krajach i działa na zasadzie franczyzy. W Europie lokale Popeyes działają w Wielkiej Brytanii, Rumunii, Hiszpanii i Szwajcarii.

Jak łączyć pracę z emeryturą? Dyskutujemy o przyszłości silver economy w Polsce

W 2023 roku w naszym kraju swoje pierwsze lokale planuje otworzyć Popeyes. Za jej rozwój na terenie naszego kraju odpowiadają Restaurant Brands International i McVin. Popeyes to sieć restauracji fast food, która serwuje przede wszystkim dania ze smażonego kurczaka.

W momencie, gdy będziemy gotowi wyjdziemy z ofertą franczyzową. Poza te trzy miasta w tym roku nie wyjdziemy na pewno. W przyszłym roku będziemy chcieli otwierać Popeyes w kolejnych miastach z największej dużej ósemki. W Rumunii oczekiwania klientów są związane stricte z rozpoznawalnymi markami. Ludzie lubią spotkać się przy posiłku, pójść całą rodziną do konkretnej restauracji.

Rozważaliśmy wszystkie za i przeciw i wzięliśmy to pod uwagę. Wierzymy jednak, że w polskim rynku nadal jest duży potencjał. Informacje o nowym dekrecie Putina pojawiły się w środę po zamknięciu giełdy. Kreml wprowadził obowiązkową dla rosyjskich eksporterów odsprzedaż walut „wrogich krajów” na krajowym rynku. Ponad rok temu właściciel marki Burger King na rosyjskim rynku obiecał opuścić ten kraj w związku z agresją wobec Ukrainy.

Tym samym amerykańska sieć ujawniła dzień otwarcia swojej pierwszej restauracji w naszym kraju. Lokal urządzany jest właśnie w Galerii Grunwaldzkiej we Wrocławiu, a jego otwarcie zaplanowano na 7 lipca na godzinę 11. Pod koniec kwietnia ambasador USA w Polsce Mark Brzeziński napisał o «polsko-amerykańskiej współpracy» w kontekście rozwoju w naszym kraju amerykańskiej sieci barów szybkiej obsługi McDonald’s. Sieć poinformowała wówczas, że zamierza otworzyć 200 nowych lokali. Popeyes® powstał w 1972 roku w Nowym Orleanie w Luizjanie.

Popeyes Famous Louisiana Chicken to sieć restauracji typu fast food, założona w 1972 r. Oferuje kuchnię typową do Luizjany, czyli smażonego w głębokim tłuszczu kurczaka (nuggetsy, skrzydełka czy udka) serwowanego m.in. W kanapkach, a także smażone w głębokim tłuszczu owoce morza z różnymi dodatkami, również charakterystycznymi dla stanu Luizjana. Są to miejsca, które mają zbudowaną infrastrukturę, są gotowe do adaptacji.

0 comentarios

Dejar un comentario

¿Quieres unirte a la conversación?
Siéntete libre de contribuir

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *